Často kladené dotazy

Ano, Stomatologie Budečská stále přijímá nové pacienty. Budeme se Vám věnovat vždy od pondělí do pátku od do hodin. Recepce je Vám k dispozici telefonicky nebo emailem, samozřejmostí je objednání na konkrétní čas, abyste  dlouze neseděli v čekárně.

První prohlídky se bát rozhodně nemusíte. Celé ošetření je bezbolestné a trvá přibližně hodinu, během které zhodnotíme Váš chrup, zhotovíme rentgenové snímky, popovídáme si o stavu Vašich zubů, a vytvoříme detailní plán včetně cenové kalkulace. Vstupní vyšetření za Vás hradí pojišťovna. Nezapomínejte také, že preventivní kontrola by měla být 1x za půl roku.

Stomatologie Budečská  má uzavřené smlouvy s VZP, OZP, VoZP a ČPZP. Díky tomu určité zákroky za Vás hradí Vaše pojišťovna. Jedná se např. o vstupní vyšetření, 2x ročně pravidelnou preventivní prohlídku, dále kompletní RTG vyšetření aj.

Ano, ale pouze v případě, že jeden z rodičů je našim pacientem.V příjemném prostředí s dětským koutkem a pohádkami Vaše děti naučíme, jak správně pečovat o zoubky. Doprovod zákonných zástupců při ošetření požadujeme až do dovršení jejich plnoletosti.

Ano, přijímáme platební karty.

Dentální hygienu doporučujeme navštěvovat pravidelně 2x ročně. Je totiž nejlepší prevencí proti zubnímu kazu, paradontóze aj. Naučíme Vás jak pečovat o svůj chrup a zuby profesionálně vyčistíme. Ošetření trvá přibližně hodinu a stojí 1770 Kč až 2450 Kč.

 

Stomatologie Buděčská

Klient je pro nás na prvním místě. V čekárnách je k dispozici volná Wi-fi síť, knihy, časopisy, noviny a dětský koutek pro malé pacienty.

Stomatologie Budečská

Budečská 2165/35, Praha 2, 2. patro vpravo

Tel: +420 777 013 650

E-mail: stom.budecska@seznam.cz

OBJEDNEJTE SE

© 2023 Stomatologie Budečská s.r.o. | NAVIAN.studio