Často kladené dotazy

Ano, Stomatologie Budečská stále přijímá nové pacienty. Budeme se Vám věnovat vždy od pondělí do pátku od do hodin. Recepce je Vám k dispozici telefonicky nebo emailem, samozřejmostí je objednání na konkrétní čas, abyste  dlouze neseděli v čekárně.

První prohlídky se bát rozhodně nemusíte. Celé ošetření je bezbolestné a trvá přibližně hodinu, během které zhodnotíme Váš chrup, zhotovíme rentgenové snímky, popovídáme si o stavu Vašich zubů, a vytvoříme detailní plán včetně cenové kalkulace. Vstupní vyšetření za Vás hradí pojišťovna. Nezapomínejte také, že preventivní kontrola by měla být 1x za půl roku.

Stomatologie Budečská  má uzavřené smlouvy s VZP, OZP, VoZP a ČPZP. Díky tomu určité zákroky za Vás hradí Vaše pojišťovna. Jedná se např. o vstupní vyšetření, 2x ročně pravidelnou preventivní prohlídku, dále kompletní RTG vyšetření aj.

Ano, ale pouze v případě, že jeden z rodičů je našim pacientem.V příjemném prostředí s dětským koutkem a pohádkami Vaše děti naučíme, jak správně pečovat o zoubky. Doprovod zákonných zástupců při ošetření požadujeme až do dovršení jejich plnoletosti.

Platební karty zatím nepřijímáme. Za ošetření můžete zaplatit v hotovosti.

Dentální hygienu doporučujeme navštěvovat pravidelně 2x ročně. Je totiž nejlepší prevencí proti zubnímu kazu, paradontóze aj. Naučíme Vás jak pečovat o svůj chrup a zuby profesionálně vyčistíme. Ošetření trvá přibližně hodinu a stojí 1550 Kč.

 

Stomatologie Buděčská

Klient je pro nás na prvním místě. V čekárnách je k dispozici volná Wi-fi síť, knihy, časopisy, noviny a dětský koutek pro malé pacienty.

Stomatologie Budečská

Budečská 2165/35, Praha 2, 2. patro vpravo

Tel: +420 777 013 650

E-mail: stom.budecska@seznam.cz

OBJEDNEJTE SE

© 2020 Stomatologie Budečská s.r.o. | NAVIAN.studio