Pravidelné prohlídky

Proč jsou pravidelné prohlídky důležité?

Pravidelné zubní prohlídky pomáhají včas odhalit počínající onemocnění zubů a měkkých tkání a následně umožňují jejich rychlá řešení. Součástí prohlídky je  speciální RTG vyšetření, které nám umožňují včas objevit skryté problémy. Pracujeme s nejlepšími technologiemi. Preventivní prohlídky se mají konat 1x až 2x ročně. Obě prohlídky jsou plně hrazeny pojišťovnou.

Součástí pravidelné prohlídky je:

Průběh ošetření

Součástí preventivní prohlídky je anamnéza, díky níž stomatolog zjistí Váš celkový zdravotní stav. Vysetříme přítomnost zubních kazů, pigmentací, plaku a zubního kamene. Zkontrolujeme stávající výplně, korunky a jiné náhrady, ale také správné postavení zubů a estetickou stránku chrupu. Důležitou součástí je také vyšetření dásní a závěsného aparátu zubů. 

Samotná prohlídka tedy zahrnuje důkladnou kontrolu chrupu a parodontu, sliznice a dalších tkání. Stomatolog také zjišťuje anomálie v postavení zubů a čelistí a zaměřuje se na zjišťování změn v dutině ústní, které by mohly signalizovat onemocnění. 

Během preventivní prohlídky Vám zhotovíme rentgenové snímky a poučíme Vás o dodržování správné ústní hygieny.

Kdo se o Vás postará

Darija Bílá

zubní lékařka

MUDr. Lucie Sedelmayer

MUDr. Lucie Sedelmayer

zubní lékařka

Iryna Kravets

zubní lékařka

MDDr. Bc. Pavla Hamrová

zubní lékařka

Objednejte se ještě dnes

Stomatologie Buděčská

Klient je pro nás na prvním místě. V čekárnách je k dispozici volná Wi-fi síť, knihy, časopisy, noviny a dětský koutek pro malé pacienty.

Stomatologie Budečská

Budečská 2165/35, Praha 2, 2. patro vpravo

Tel: +420 777 013 650

E-mail: stom.budecska@seznam.cz

OBJEDNEJTE SE

© 2020 Stomatologie Budečská s.r.o. | NAVIAN.studio